Йде пошук турів на Мальдіви за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Рекомендовані готелі Мальдів

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
3 класи
Тип харчування
Будь-яке
Туроператор
Всі туроператори

Лааму Атол або Хаддуматі (Hadhdhunmathee Atoll або Hadhdhummathi Atolhu) виділяється серед інших атолів Мальдів своїми величезними (за місцевими мірками) островами, серед яких 3 найбільші: Gan (тезка острова з атолла Адду), Fonadhoo — столиця атолу. Усього островів 82, але обжиті лише 12, переважно у південно-східній частині. Один острів займає готель Six Senses 5*. Дістатися сюди можна літаком внутрішніх авіаліній — поруч зі столицею є острів-аеродром. Літаки літають із годинним інтервалом.

На атоле є унікальне місце для серфінгу та водних розваг, де не дмуть вітру (крім східного), а високі хвилі, з плавним закінченням біля берега. Воно розташоване на північний схід від південного краю атолу — там утворився досить широкий проліт між двома кораловими масивами (стромими стінами). А для снорклінгу і дайвінгу є невеликі мілководні коралові рифи навколо островів південно-східної частини і досить масивні, з глибокими лагунами — на західній стороні.

Місцеве населення займається сільським господарством — у південній частині знаходяться найбільші плантації та рибним промислом. У Лааму Атолі розташований рибопереробний центр - один із найбільших на Мальдівах. До сфери діяльності місцевого населення поступово включається і туризм – на Лаами Атолі планується збудувати ще кілька готелів.