Йде пошук турів в Туреччину за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Туреччини

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
5*, 4*
Тип харчування
AI (все включено)
Туроператор
Всі туроператори
Готель
Пляж
Для дітей

Аланья – відомий курорт, де створені чудові умови для пляжного відпочинку на березі Середземного моря в Туреччині. І це не випадково, оскільки з давніх-давен його клімат і розташування вважалися сприятливими для життя. За панування в регіоні боролися різні народи — кілікійці, давні римляни, сельджуки... Сьогодні Аланья — велике місто та морський порт із населенням понад 100 тис. осіб. Влітку кількість людей тут збільшується у кілька разів, завдяки туристам, що приїжджають, вибралигорячі тури в Аланію з Києвата інших міст.

Коли їхати до Аланії?

Відповідним часом для відпочинку на курорті вважається період із травня по середину жовтня. Наприкінці весни денна температура повітря становить +23…+26 °С, води — +20…+21 °С, тому купатися прохолодно. Для плавання в морі краще планувати відпустку на літні місяці, коли вдень термометр вказує +26…+32°С, а вода прогріта до +24…+29°С. Літо — високий сезон, томувартість путівки до Аланії з Києвабуде досить високою. Комфортно і недорого можна відпочити біля моря у вересні та на початку жовтня, коли вдень на узбережжі — +26…+29 °С, а води не менш тепла від +25 до +28 °С.

Як купити путівку з Києва до Аланії

Компанія «Турне» займається організацією відпочинку на найпопулярніших світових курортах. У тому числі клієнти можутьпридбати тур до Аланії з Києвавід провідних туроператорів України. Щоб підібрати путівку, можна звернутися до одного з офісів агентства Turne або скористатися зручною системою пошуку на сайті.

У вартість туру входить авіапереліт, страховка, наземний трансфер, проживання у вибраному готелі у номері певної категорії. Чартерні рейси з Києва найчастіше прибувають до міжнародного аеропорту Аланії, тому переїзд до готелю займає мінімум часу. Іноді переліт здійснюється до авіахабу Анталії.

Якщо вас цікавитьпутівка до Аланії з Києва, варто знати, що крім самого міста, в курортну зону включені сусідні селища, наприклад, Авсаллар, Конакли, Інжекум. Тут туристів приймають готелі класів 3-5, орієнтовані на сімейний або молодіжний відпочинок. Примітно, що ціна путівки в Аланію найчастіше на 10-15% нижча, ніж в інші регіони, тому курорт користується популярністю у туристів, яких цікавить бюджетнийвідпочинок в Аланії з Києва.

Що можна побачити на відпочинку

У межах міста розташовано багато must see для гостей курорту. Серед них:

  • Символ міста — Кизил Куле (Червона вежа), що прекрасно збереглася, зведена в XIII ст. Її висота – 33 м. Перший поверх займає музей етнографії. Вежа відноситься до комплексу - середньовічної фортеці Аланії на мисі Джильварда. Останки монументальних будівель знаходяться на горі, звідки відкривається чудова панорама.
  • Судоверф Терсане, побудована турками-сельджуками у 1228 році. Тут збереглися: колодязь, стара мечеть та інші приміщення.
  • Печера Дамлаташ, де можна помилуватися різнокольоровими сталактитами та сталагмітами.
  • Прекрасний піщаний пляж Клеопатри, відзначений "Блакитним прапором", довжиною 2 км.