Йде пошук турів в Туреччину за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Туреччини

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
5*, 4*
Тип харчування
AI (все включено)
Туроператор
Всі туроператори
Готель
Пляж
Для дітей

Найбільш південний морський курорт Туреччини на прекрасному Середземноморському узбережжі Аланья. Пляжний сезон тут стартує вже на початку травня і продовжується до кінця жовтня, тоді як на багатьох інших курортах вода в морі добре прогрівається лише до середини червня. Аланійський регіон приваблює туристів зручними піщаними пляжами, історичними та природними пам'ятками та розвиненою інфраструктурою. Ще одна перевага — прийнятнавартість путівки до Аланії зі Львовата інших міст нашої країни.

Кому підійде відпочинок в Аланії

Курорт вибирають сім'ї з дітьми через якісну пляжну інфраструктуру, комфортабельні готелі класу 4-5★, красиву природу та м'який клімат. Не менше тут подобається і молоді, оскільки на території міста працюють чудові бари, нічні клуби та ресторани. А любителі бюджетного відпочинку завжди можутькупити тур до Аланії зі Львовав недорогу та затишну «троячку».

Як підібрати путівку зі Львова

Багато провідних туристичних операторів українського ринку пропонують вигідні пакетні тури в Аланію. Ви можете звернутися в один з офісів «Турне» або скористатися онлайн-пошуком на сайті і вибрати тур в будь-який готель Аланійської курортної зони, який вам сподобався.

Путівка в Аланію зі Львовавключає: страховку, переліт, трансфер аеропорт-резорт-аеропорт, проживання та харчування в готелі. Більшість резортів в Аланії, як і на інших пляжних курортах Туреччини, працюють за концепцією «все включено».

Пляжі курорту

Пляжі в Аланії вважаються одними з найкращих у країні. Більшість із них покрита дрібним світло-жовтим піском. Іноді трапляються кам'янисті чи галькові ділянки. Прибережні води – прозорі, чисті, що підтверджено нагородою «Блакитний прапор». Практично на всьому узбережжі в зонах відпочинку встановлені душові кабінки для перевдягання та санвузли. Поблизу зручно розташовані кафе, бари, продуктові та сувенірні магазинчики.

Вибираєтегарячі тури в Аланію зі Львова? Не забудьте поцікавитися розташуванням готелю. Якщо він знаходиться на першій лінії, поруч із власним пляжем – це безперечний плюс, адже в такому разі користування шезлонгами та парасольками від сонця для постояльців безкоштовне. Також у зонах відпочинку готелів часто працюють бари для гостей.

Якщо резорт розташований на 2-3 лінії, пляж може бути муніципальним. В Аланії чотири міські пляжі. Вхід ними вільний, але оренда інвентарю платна.

Найпопулярнішим у регіоні вважається Kleopatra Beach, протяжністю понад 2 км. Якщо ви вибраливідпочинок в Аланії зі Львова, рекомендуємо обов'язково його відвідати. Покриття тут піщане, а вода дуже чиста. Щоправда, глибина при заході наростає швидко, тому сім'ям з дітьми та тим, хто невпевнено тримається на воді, варто бути особливо обережними. Для купання молодих відпочиваючих вибирайте пляж Кейкубат або Дамлаташ. Останній приваблює туристів не лише можливістю викупатися, а й близьким прихильністю до однойменної печери. Якщо будете поряд, спустіться в неї, щоб помилуватися красиво освітленими сталактитами та сталагмітами.