Не знаєте, який тур вибрати?
Заповніть заявку та наші експерти підберуть для вас найкращий тур!

Екскурсійний міський тур — чудовий спосіб відпочити та отримати масу нових вражень. Це можливість познайомитися з історією міста, в якому опинилися вперше, його архітектурою, пам'ятками, традиціями та гастрономічною культурою.

Коли поїхати до міського туру?

Розширювати кругозір у міських подорожах можна цілий рік з огляду на нюанси погоди. Восени через часті дощі туристичні об'єкти під відкритим небом не завжди доступні, тому акцент роблять музеї, виставки та галереї. Навесні в період цвітіння краще віддати перевагу вуличним екскурсіям. Взимку під час різдвяних та новорічних свят у містах можна потрапити на масові гуляння, познайомитись із місцевими обрядами та традиціями. Влітку легко поєднати екскурсійні тури з пляжними розвагами, відвідати гастрономічні, дегустаційні заходи та фестивалі.

В яке місто вирушити?

Ви можете купити міський тур у найпопулярніші серед мандрівників місця Європи:

  • Амстердам — місто-калейдоскоп із десятками каналів та мостів. Найбільший з них — міст Пітон, що носить офіційну назву «Високий міст». Відвідайте музей ван Гога та музей судноплавства, з репліками кораблів у повну величину та інтерактивними виставками, парк Кекенхоф — королівський сад тюльпанів.
  • Найкращі міські тури до Праги ніби переносять мандрівників у епоху середньовіччя. Завітайте на головну площу — Староміську, Празький град, огляньте куранти, що увінчують будівлю ратуші та Карлів міст. Щоб максимально відчути атмосферу міста, покуштуєте страви чеської кухні.
  • Стамбул — єдине місто у світі, яке розташувалося на двох континентах — у Європі та Азії. Найважливіші туристичні об'єкти знаходяться на площі Султанахмет: Блакитна мечеть, Айя-Софія — собор-музей двох релігій, Цистерна Базиліка, палац Топкапи та мечеть Сулейманіє.
  • Рим — місто, в якому можна милуватися спадщиною багатовікової історії: Колізеєм, площею та собором Святого Петра, Капітолієм, фонтаном Треві та Форумом. Щоб ознайомитися з усіма визначними пам'ятками Риму, знадобиться не один день, а щонайменше тиждень.

Ціна міського туру залежить від обраного місця подорожі, кількості днів, типу готелю, пори року. Харчування у міських турах, як правило, на базі сніданків.