Гарячі тури

Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Не знаєте, який тур вибрати?
Заповніть заявку та наші експерти підберуть для вас найкращий тур!

Подорожі — ефективний спосіб відволіктися від сірих буднів. Відпочинок може стати веселою пригодою, якщо ви вирішите вирушити за кордон великою групою. Така поїздка дає змогу не лише розширити горизонти, а й завести нові знайомства. Туристичні групові тури підходять екстравертам — людям, які комфортно почуваються серед незнайомців. Зберіться в подорож з компанією своїх близьких друзів, так ви познайомитесь з ними ще краще та зміцните дружбу завдяки спільним приємним спогадам.

Особливості групового туру

Групові тури за кордон вибирають з низки причин: широкий спектр напрямів, розважальні програми, хороші попутники. Мандрівнику не потрібно самостійно планувати маршрут — за нього це робить туроператор. Приємний, але важливий бонус — невисока ціна за рахунок великої кількості людей у групі.

Не втрачають актуальності такі поїздки серед школярів та студентів. На канікулах молодь вирушає оглянути пам'ятки іншого міста чи країни з класом чи групою. Набирають популярність корпоративні тури-відрядження, коли з метою тімбілдінгу співробітники разом подорожують, щоб згуртувати колектив.

Куди поїхати до групового туру

Для поїздки підійде будь-яка пора року в залежності від напрямку та мети. Часто туристи обирають екскурсії в Європу, пляжні та гірськолижні гарячі групові тури.

  • Якщо ви хочете відпочити взимку на пляжі з коктейлем, виберіть країну вічного літа, наприклад, ОАЕ. Пляжні тури можуть охоплювати кілька прилеглих країн, щоб відвідати 2-5 курортів за короткий термін. Компанія «Турне» пропонує групові тури на море до Болгарії, Румунії, Туреччини, Угорщини, Хорватії, Греції, Албанії та Чорногорії.
  • Групові гірськолижні тури можуть бути як за кордон, так і на українські ski-споти. Драгобрат та Буковель — популярні гірськолижні курорти серед наших співвітчизників. Якщо хочете урізноманітнити відпочинок та підкорити інші вершини на лижах чи сноуборді, відвідайте Швейцарію, Італію, Австрію, Францію чи Туреччину.
  • Екскурсійні тури до Європи приваблюють мандрівників цілий рік. Це найпростіший спосіб оглянути десятки туристичних місць за тиждень. Найчастіше, крім проживання та трансферу, в ціну входять оглядові екскурсії містами та основними пам'ятками. Варто купити груповий тур до Європи, щоб насолодитися прогулянками, смачними національними стравами та знайомством із незвичайною архітектурою. Популярні напрямки — Польща, Німеччина, Франція, Італія, Чехія та Австрія.