Йде пошук турів в Єгипет за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Єгипту

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
5*, 4*
Тип харчування
AI (все включено)
Туроператор
Всі туроператори
Готель
Пляж
Для дітей

Марса-Алам - колись маленьке селище, а зараз один із найкращих курортів Єгипту. Цей регіон у мухафазі Червоне море славиться чудовими пляжами, заповідним підводним світом та чудовою готельною інфраструктурою. Через те, що курорт поки що набирає популярність, часто можна «зловити»тури, що горять, у Марса-Алам з Харкова, Львова та інших авіахабів України навіть у високий сезон!

Летимо в Марса-Алам

Якщо ви вибрали цей курорт для своєї відпустки, то для організації чудового відпочинку вам варто знати:

  • На офіційному сайті «Турне» у великому каталозі зібрані найактуальніші пропозиції та ціни напутівки до Марса-Аламу з Харковавід усіх перевірених операторів, які багато років працюють на українському ринку (Join Up, Anex Tour та інших).
  • Підібрати тур можна декількома способами: знайти на сайті Turne.ua за допомогою зручної онлайн-форми, замовити дзвінок від менеджера або відвідати найближчий офіс компанії.
  • Увартість путівки в Марса-Алам з Харкова, купленої в Турні, включені: переліт, комфортабельний трансфер, проживання та харчування в резорті з обраною системою, найчастіше All Inclusive, а також обов'язкова медична страховка всіх туристів.
  • Переліт з міжнародного аеропорту Харкова до авіахабу Марса-Алам займає близько 4 годин. Іноді чартери доставляють мандрівників до аеропорту Хургади, а потім комфортабельні туристичні автобуси розвозять гостей за резортами. Така подорож триватиме близько 3 годин.
  • Високий сезон для відвідування Марса-Алама — вересень-листопад та квітень-червень, коли помірна сонячна активність поєднується з теплим легким бризом та оптимальною для купання температурою води у морі. Зима добре підходить для екскурсійних поїздок, а літнійвідпочинок у Марса-Аламі з Харковаподобається мандрівникам, які добре переносять спекотну погоду.

Особливості курорту

Марса-Алам - досить новий курорт, тому тут ще можна побачити дику природу. Дивовижні рідкісні морські рослини та тварини та неймовірне багатство фарб підводного світу приваблюють у Марса-Алам як професійних дайверів, так і новачків. У місті можна записатися на уроки занурень з інструктором, взяти напрокат обладнання та скласти іспит на отримання міжнародної ліцензії.

Під час плавання з аквалангом поблизу Марса-Алама туристи зустрічають не лише десятки різновидів риб, а й дельфінів, черепах та таких рідкісних тварин, як дюгонь (морська корова). Це не агресивне велике ссавець до 4 м довжиною, яке дозволяє пірнальникам підпливати близько і навіть дає себе погладити.

Ще одна причинакупити тур Марса-Алам з Харкова— відмінні умови для вітрильного та інших видів водного спорту, завдяки вітряності в цій частині узбережжя.

Марса-Алам - одна з найзручніших відправних точок для відвідування Луксора, міста, де зосереджені пам'ятки Єгипту, не менш значущі, ніж піраміди. У Луксорі знаходиться Карнакський храм - архітектурна пам'ятка давнини, що вражає уяву. Також must see для туристів: храм цариці Хатшепсут, гробниці в Долині Царів та колос Мемнона.