Йде пошук турів в Єгипет за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Єгипту

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
5*, 4*
Тип харчування
AI (все включено)
Туроператор
Всі туроператори
Готель
Пляж
Для дітей

Марса-Алам - найпівденніший напрямок для відпочинку в Єгипті, який почав розвиватися зовсім недавно. Нечисленні історичні відомості повідомляють, що в давні часи на місці сучасного курорту видобували золото та дорогоцінне каміння. Сьогодні регіон може похвалитися тим, що краще і цінніше за будь-які скарби для сучасного мандрівника, — первозданною морською природою та гостинністю місцевих жителів.

Путівка до Марса-Аламу з Херсоната інших великих українських міст подарує любителям релаксу комфортний відпочинок у спокійній атмосфері, а активним людям забезпечить масу яскравих позитивних вражень.

У відпустку з Херсона до Марса-Алам

Якщо вас зацікавив новий, маловивчений українськими туристами курорт на березі Червоного моря в африканській частині Єгипту, купититур в Марса-Алам з Херсонави можете на сайті Turne.ua.

Чому варто шукати путівки саме в агенції «Турне»? Тому що в нашій базі, що регулярно оновлюється, зібрані всі найкращі пропозиції від туристичних операторів, що працюють на українському ринку. Завдяки зручній та швидкій системі пошуку, можна знайти і забронювати путівку за 3-8 місяців до поїздки або «зловити» найкращітури в Марса-Алам з Херсоназ вильотом навіть на наступний день після покупки.

Прямий чартерний рейс Херсон - Марса-Алам, переліт яким займає близько 3,5 годин, робить подорож комфортною та швидкою. Іноді чартер здійснюється до авіахаба Хургади, у цьому випадку загальний час у дорозі для туристів збільшується приблизно на 3 години.

Що варто знати про відпочинок на курорті

Відпочинок у Марса-Аламі з Херсонаможливий у будь-яку пору року. Як і на інших єгипетських курортах, взимку тут вітряно, але пляжі багатьох готелів заховані в затишних, іноді штучно створених бухтах. Влітку буває досить спекотно, що дозволяє вважати липень-серпень низьким сезоном.Вартість путівки до Марса-Аламу з Херсонанайдемократичніша саме в зимовий та літній періоди.

Абсолютна більшість готелів курорту працює за концепцією All Inclusive. Усі резорти першої лінії із власними пляжами можуть похвалитися близькістю гарних рифів. Поринати і розглянути їх мешканців легко, дійшовши понтону. Риф може знаходитися за 20-30 м від берега, але трапляється, що понтон тягнеться 800-1000 м і не всім відпочиваючим під силу його подолати.

Курорт вважається центром дайвінгу Єгипту. Сюди з'їжджаються поціновувачі підводної пишноти з усього світу. Рифи курорту прекрасні та багаті. Якщо ви вже досліджували підводне життя поблизу території готелю, вирушайте на екскурсію та помилуйтеся красою Дельфиного будиночка. Риф має форму підкови, дно вистелене унікальними водоростями, яких немає більше ніде в регіоні, а головне — це зграйки майже ручних дельфінів, які дружелюбно ставляться до туристів.

Подивитися на корабель, що сів на мілину, можна біля Абу-Галава. Побачити восьминога, рибу-крокодила чи зелені корали вийде під час нічного занурення біля рифу Забаргад. А зустріти акулу, барракуду, скатів, морську корову, безліч різнокольорових рибок вдасться найбільшому рифу Ельфінстоун.