Йде пошук турів в Єгипет за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Єгипту

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
5*, 4*
Тип харчування
AI (все включено)
Туроператор
Всі туроператори
Готель
Пляж
Для дітей

Більшість єгипетських курортів це багатолюдні, галасливі місця з різноманітністю розваг. Але якщо ви втомилися від міської суєти, хочете залишитися віч-на-віч з морем і насолодитися спокоєм, зверніть увагу на Марса-Алам. Це один із небагатьох куточків країни, де можна отримати задоволення від тихого відпочинку, оцінити красу пустельної природи та яскравість підводного світу Червоного моря. Для цього достатньокупити тур до Марса-Алам із Запоріжжя.

Як дістатися на курорт

Щоб поїхати на відпочинок до Єгипту, не обов'язково купувати путівки з вильотом із аеропортів Києва чи Харкова. Сьогодні чартерні рейси в Марса-Алам відправляються прямо із запорізького авіахабу, що робить подорож для мешканців міста та області набагато комфортнішою.Гарячі тури Марса-Алам із Запоріжжялегко придбати в офісі або на сайті компанії «Турне». Це пакетні пропозиції від таких операторів, як "Тез Тур", "Джоїн Ап", "Пегас Турістік" та багатьох інших.

Коли краще летіти в Марса-Алам

Експерти вважають найкращим часом для відвідування курорту весну та осінь, а точніше період з другої половини квітня до кінця червня та з вересня до кінця листопада, коли погода дуже комфортна, щоб засмагати та купатися. Також багато хто приїжджає сюди на новорічні свята з метою незвичайно провести святкові канікули. Літо також цілком підходить для відпочинку на курорті, якщо ви добре переносите жаркий сухий клімат. Тим більше, щовартість путівки до Марса-Алам із Запоріжжяу липні та серпні невисока.

Готелі та пляжі курорту

На території Марса-Алама працюють готелі класів 4-5 з великими територіями. Багато хто з них розташований на першій лінії від пляжу. Окрім купання в морі, гостям пропонують брати участь у конкурсах та іграх, організованих анімаційною командою, займатися спортом у фітнес-клубах, відвідувати wellness-центри. Практично всі резорти працюють у системі All Inclusive.

Більшість готелів мають власні пляжні зони. Деякі з них знаходяться у безвітряних бухтах, інші можуть похвалитися красивими рифами поблизу берега, тому обладнані понтоном завдовжки до 1 км. Також на території курорту є пляжі з піщаним заходом у море, що дуже зручно, якщо вашапутівка до Марса-Аламу з Запоріжжяпередбачає відпустку з маленькими дітьми. Однак, незалежно від особливостей узбережжя поряд з готелем, туристам рекомендують брати із собою спеціальне взуття, щоб не поранитися про тверді корали під час купання.

Деякі туристи приїжджають навідпочинок у Марса-Аламі із Запоріжжязаради дайвінгу та красивих пляжів. Прибережна смуга курорту дуже довга і максимально підходить для цього. Тут є безлюдні ділянки, які дозволяють насолодитися повним єднанням із морем та природою.

На околицях Марса-Алама розташовано кілька відмінних рифів. Нирці можуть побачити тут акул, восьминогів, морських черепах, риб-крокодилів і навіть великий корабель, що навіть сів на мілину. А якщо не любите або не хочете занурюватися зі спеціальним спорядженням, можна вирушити на морську прогулянку, щоб спостерігати за зграями дельфінів та рідкісними птахами, які мешкають у регіоні.