Йде пошук турів в Єгипет за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Єгипту

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
5*, 4*
Тип харчування
AI (все включено)
Туроператор
Всі туроператори
Готель
Пляж
Для дітей

Молодий єгипетський материковий курорт Марса-Алам відомий насамперед чудовими готелями та чудовими умовами для дайвінгу. Саме любителі підводного плавання та розміреного відпочинку купуютьтури, що горять, у Марса-Алам з Києвата інших світових столиць, щоб насолодитися видами первозданної природи та атмосферою пляжного релаксу.

Як купити путівку та полетіти з Києва до Марса-Алам

Незважаючи на свою «молодість», цей напрямок затребуваний серед туристів з Європи та Азії, тому багато операторів пропонуютькупити тур Марса-Алам з Києва. Серед них:Anex Tour, ALF, Join Up та Coral Travel. Найкращі пропозиції від перерахованих та інших компаній легко знайти в онлайн-каталозі Turne.ua. Також підібрати, замовити та оплатити тур можна у найближчому до вас столичному офісі агентства «Турне».

Увартість путівки до Марса-Аламу з Києвавходить не тільки проживання в готелі з харчуванням, а й переліт, трансфер, обов'язкова страховка. Чартерні рейси здійснюються із міжнародних аеропортів української столиці. Час у дорозі - 4-4,5 години. У Марса-Аламі є власний авіахаб, який приймає рейси з різних куточків планети. Але варто знати, що інодіпутівка до Марса-Аламу з Києвапередбачає переліт до авіахаба Хургади, звідки комфортабельним трансфером туристів доставляють до готелів.

Сезони відпочинку на курорті

Найкращими періодами для пляжних відпусток у Марса-Аламі вважаються початок травня-середина червня та вересень-листопад. У цей час добові коливання температури повітря залишаються в межах +25…+33 °С, а води від +23 до +29 °С. Загалом літнійвідпочинок у Марса-Аламі з Києвамайже не відрізняється від весняного та осіннього, оскільки в готелях створені комфортні умови для того, щоб спека не заважала гостям. Але для екскурсій цей час найбільш невідповідний.

Найбільш холодний місяць – лютий. Вдень на сонці буває близько +20…+22 °С, іноді трапляються дощові та вітряні дні, що не стає на заваді насиченій екскурсійній програмі. Купатися в морі прохолодно, але завжди можна підібрати готель, де є критий басейн, що підігрівається або критий.

Занурення з аквалангом у Марса-Аламі

Завдяки яскравості та строкатості підводного світу, у Марса-Аламі користуються популярністю центри та школи, де навчають плавання з аквалангом. Дайв-сайтів тут досить багато:

  • Найближчий до узбережжя кораловий риф Shaab Radir el Bar. Тут зустрічаються невеликі акули, мурени та морські черепахи.
  • У районі острова Забаргад можна побачити рідкісні зелені корали, восьминогів та незвичайних риб-крокодилів.
  • Характерною пам'яткою Марса-Алама вважається великий корабель, що сів на мілину 1950-і роки. Одні його частини досі залишаються над водою, інші занурилися в море і міцно обросли коралами. У районі корабля з цікавістю плавають досвідчені аквалангісти.

Також серед найкращих дайв-спотів:заповідник Абу-Дабаб, острів Wadi Gimal,бухта Marsa Tarafiтариф Dolphins House, де мешкають майже ручні дельфіни.