Йде пошук турів в Туреччину за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Туреччини

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
5*, 4*
Тип харчування
AI (все включено)
Туроператор
Всі туроператори
Готель
Пляж
Для дітей

Острівний курорт Бодрум - особлива частина турецького узбережжя Егейського моря. Цей регіон славиться історичними пам'ятками, м'яким кліматом, чудовою природою і добре розвиненою індустрією розваг. Є багато можливостей цікаво провести час у курортному Бодрумі – відвідування пляжів, морські прогулянки, екскурсійні тури, яскраві молодіжні вечірки під запальну музику. З цієї причинигарячі тури до Бодруму з Харковакористуються невгасаючим попитом.

Вплив сусідньої Греції

На думку експертів, Бодрум — один із найкрасивіших туристичних районів Туреччини. Зовсім поряд, у парі десятків кілометрів морем, розташований грецький острів Кос, з яким є поромне сполучення. Балканський флер відчувається у Бодрумі повсюдно. Це численні посилання на грецьку культуру в архітектурі, музиці, національних стравах. У межах міста знаходяться руїни Галікарнасу - давньогрецького поліса. Томувідпочинок у Бодрумі з Харковаприваблює мандрівників незвичайним колоритом та можливістю відвідати одразу дві південні країни.

Особливості курорту: пляжі та готелі

З 1980-х років Бодрум набув слави туристичного центру. Відповідно, вздовж Егейського моря почали активно упорядковувати прибережну смугу та будувати готелі. В наші дні вся курортна зона поділена на невеликі ділянки муніципальних та готельних пляжів.

Якщо вас зацікавилапутівка до Бодрума з Харкова, ретельно обирайте резорт. Перевірте, в якому районі він розташований і який тип узбережжя поблизу. Пляжі можуть бути як піщані, так і галькові або зі змішаним покриттям. Найвідоміші місця відпочинку біля моря на курорті: Бітез, Гюмбет, Кемел. На сайті Turne.ua за допомогою зручних фільтрів пошуку ви легко зможете підібрати готель біля одного з них. А якщо скористатися акцією раннього бронювання,вартість путівки в Бодрум з Харковавас приємно здивує.

Нічне життя

Сонячні ванни на пляжах це не все, що може запропонувати Бодрум своїм гостям. Після дня, проведеного на морі, туристи, що прагнуть пригод, можуть долучитися до нічного життя курорту.

Якщо пощастилокупити тур до Бодрума з Харкова, під час відпочинку відвідайте клуби та бари. Для активних клаберів курорт пропонує широкий вибір закладів із різноманітними концепціями. Наприклад, популярний Halikarnas, побудований в античному стилі, може одночасно розмістити до 5 тис. чоловік. У«Memories & Horribles» збираються любителі співати в караоке. А Kule Rock City вибирають фанати важкої музики.Неймовірні лазерні шоу, найкращі діджей-сети та смачні коктейлі створюють ідеальну атмосферу для танців до ранку.

Історичні пам'ятки

У Бодрумі є на що подивитися тим, хто цікавиться історією та археологією. Ось кілька туристичних must see:

  • Замок Святого Петра - фортеця XIV ст., споруджена хрестоносцями на місці древнього галікарнаського храму Аполлона. Усередині розміщується музей підводної археології, в якому зібрано різні «скарби», у тому числі затонули кораблі різних епох.
  • Еллінський амфітеатр IV до н. Сьогодні там проводяться різноманітні тематичні заходи.
  • Галікарнаський мавзолей. На жаль, від нього залишилися лише руїни, але це місце, як і раніше, манить мандрівників.