Йде пошук турів в Туреччину за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Туреччини

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
5*, 4*
Тип харчування
AI (все включено)
Туроператор
Всі туроператори
Готель
Пляж
Для дітей

Бодрум - популярний приморський курорт на території Туреччини, знаменитий завдяки нічним клубам, феєричним вечіркам та видовищним шоу. Разом з тим, це місто з давньою історією та цікавими туристичними локаціями, які приваблюють мандрівників з усього світу.Гарячі тури до Бодруму із Запоріжжята багатьох інших українських міст мають невгасаючий попит.

Декілька фактів про курортний Бодрум

Сучасний курорт знаходиться на місці античного міста Галікарнас, де раніше розташовувався знаменитий Мавзолей - одне із Семи чудес Стародавнього світу. Сьогодні до курортної зони Бодрума входить не тільки саме місто, а й сусідні прибережні селища. Всі вони розташовані в бухтах півострова, що омивається Егейським морем, і кожен з них по-своєму чарівний.

Найкращим часом для поїздки на курорт вважається період із червня по середину жовтня. Але за бажання можнакупити тур до Бодруму із Запоріжжяна травневі свята. У цей час тут тепло, приємно засмагати, їздити на екскурсії, але вода ще прохолодна для купання. Егейське море добре прогрівається лише у червні.

Як купити путівку із Запоріжжя

Відомі туроператори країни займаються організацією відпочинку в Туреччині, у тому числі в Бодрумі. А найзручніше купити путівку в одному з офісів компанії «Турне». Досвідчені менеджери підберуть та запропонують варіанти, відповідно до ваших побажань до ціни, категорії готелю, його інфраструктури. Також ви можете скористатись зручним пошуком на сайті агентства Turne.ua.

Увартість путівки в Бодрум із Запоріжжявходить переліт економ-класом, трансфер, страховка, проживання та харчування у готелі. Більшість курортних комплексів працюють за концепцією All Inclusive.

Чартерні рейси, які доставляють туристів на курорт, прибувають до авіахабу Мілас-Бодрум. Після проходження паспортного контролю гостей групами доставляють на комфортабельних автобусах у заброньовані готелі.

Пам'ятки курорту

Відпочинок у Бодрумі із Запоріжжя— це можливість познайомитися з історією південно-західного регіону Туреччини, зробити яскраві фото та побачити пам'ятки, про які раніше читали чи дивилися у тревел-шоу. Серед цікавих локацій:

  • ОстанкиГалікарнаського мавзолею— одного із Семи чудес світу. Він був побудований у IV ст. до н.е. як гробниця карійського царя.
  • Замок Святого Петра, зведений на початку XV ст. Сьогодні на його території працює музей підводної археології.
  • СтародавнійамфітеатрIV ст. до н.е. Він містив 13 тис. глядачів. Колись тут проводили гладіаторські бої, а сьогодні влаштовують концерти та музичні фестивалі.
  • Міндоські ворота— залишки фортечної стіни, яка раніше захищала місто.

Крім того,путівка до Бодруму із Запоріжжядозволяє ближче познайомитися з природною красою регіону. Наприклад, поряд з узбережжям розташований Чорний острів з мінеральними джерелами та цілющими грязями. Також можна купити екскурсію в Дальян, де збереглися лікійські гробниці, мешкають морські черепахи та можна половити крабів. Ще одна популярна поїздка — у Памуккалі до гарячих джерел, терас з травертину та руїн стародавнього Ієропаліса.