Йде пошук турів в Туреччину за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Туреччини

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
5*, 4*
Тип харчування
AI (все включено)
Туроператор
Всі туроператори
Готель
Пляж
Для дітей
Мальовничий Бодрум на Егейському узбережжі здобув серед мандрівників славу елітного курорту. Тут часто відпочивають як місцеві, так і світові зірки музики, кіно та спорту. Гарячі тури до Бодруму з Праги у різні пори року часто обирають європейці, в тому числі й українські туристи. Крім красивої природи і пляжів, курорт має безліч плюсів. Тут є цікаві пам'ятники давнини, диско-бари та комфортабельні готелі. Навіть враховуючи те, що ціна путівки до Бодруму з Праги трохи вище, ніж на інші приморські курорти Туреччини, відпочинок тут можна віднести до категорії преміум.

Вирушаємо в турецьку відпустку зі столиці Чехії 

Міжнародний аеропорт чеської столиці — відправний пункт для багатьох рейсів, як регулярних, так і чартерних. Звідси легко долетіти практично до будь-якої точки світу. Тому українці, які живуть у Чехії, можуть купити тур з Праги до Бодрума на порталі Turne.ua та полетіти у відпустку навіть наступного дня. Також до авіахабу Праги можна дістатися з України автобусом чи власним транспортом. Після прибуття до празького аеропорту потрібно пройти реєстрацію на рейс. Час перельоту до хаба Мілас-Бодрум складає близько 3 годин.

Пам'ятка мандрівникові

У гостинній Туреччині лояльно ставляться до туристів і прагнуть зробити перебування гостей країни комфортним. Але якщо ви хочете, щоб найкращий відпочинок у Бодрумі з Праги, таким і залишався, варто ознайомитися з деякими негласними правилами.

  • Не фотографуйте місцевих мешканців без їхнього дозволу.
  • Збираючись на екскурсію в мечеть, подбайте про відповідний одяг. Відмовтеся від облягаючих або коротких спідниць, відкритих футболок, майок. Виберіть наряд нейтральних кольорів, що прикриває плечі та коліна. Перед входом у мечеть прийнято роззуватися.
  • Залишайте чайові в кафе та ресторанах — це не вимога, але правило гарного тону. Сума чайових — 7-10% від чека.
  • Уникайте публічної критики способу життя та релігії жителів Туреччини. Не ставте під сумнів важливість історичних подій.
  • Незважаючи на те, що Туреччина — мусульманська країна, алкоголь тут представлений у вільному продажу. Однак розпивання напоїв у громадських місцях заборонено.
  • У магазинах Бодруму ціни фіксовані, але в сувенірних лавках і на базарах можна і варто торгуватися.
  • Гарячі путівки до Бодруму з Праги дають можливість отримати насолоду від шопінгу. Наприклад, часто туристи купують ювелірні прикраси. Проте дорогі товари рекомендують купувати у спеціалізованих магазинах, оскільки на ринку іноді трапляються підробки.
  • У Бодрумі добре розвинений громадський транспорт, який ходить навіть уночі. Однак після опівночі вартість проїзду вдвічі дорожча, а з 6:00 до 23:59 діє денний тариф.
  • Розплачуватися в магазинах, кафе, ресторанах, на ринках краще турецькими лірами або банківською картою. У доларах та євро курс менш вигідний. Для обміну валюти скористайтесь послугами банку чи обмінного пункту. Також можна зняти готівку у спеціальних банківських терміналах.