Йде пошук турів в Туреччину за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Туреччини

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
5*, 4*
Тип харчування
AI (все включено)
Туроператор
Всі туроператори
Готель
Пляж
Для дітей

Сіде — місто біля моря у провінції Анталія, куди приємно приїхати у відпустку всією родиною.Відпочинок у Сіді з Херсоначи будь-якого іншого українського міста можна організувати з травня до жовтня — у період теплого пляжного сезону. У найспекотніший час — у липні та серпні — температура повітря сягає +35 °С, дощів практично немає, а морська вода прогріта до +28 °С. Якщо не дуже любите спеку, обирайте для поїздки травень, червень і другу половину вересня, тим більше, що в ці місяці найлегше «зловити» тури, що горять,в Сіді з Херсонана сайті Turne.ua.

У вартість пакетної путівки включено проживання та харчування за вибраним типом, страховка, чартерний переліт та трансфер. Всі пропозиції на сайті та в каталозі будь-якого з офісів агентства «Турне» надають добре відомі туркомпанії, такі як «Пегас Туристик», «Альф», «Тез Тур». На сайті або в офісі «Турне» можна не тількикупити тур в Сіде з Херсона, але і отримати консультацію досвідченого фахівця з усіх питань і нюансів, що вас цікавлять.

Вибираємо пляж у курортній зоні Сіде

Такою різноманітністю пляжів, як у Сіді та його околицях, мабуть, не може похвалитися жоден курорт Туреччини. Тут є піщані та галькові, упорядковані та пустельні, пологі та скелясті узбережжя, що важливо враховувати при виборі готелю та туру.Вартість путівки в Сіде з Херсоназалежить від розташування резорту на 1 або 2 лінії від моря.

У самому місті Сіде два піщані муніципальні пляжі, розташовані по обидва боки від мису, що виступає в морі, де знаходяться останки храму Аполлона. Західний пляж має пологий захід і може похвалитися чудовою інфраструктурою. Тут є душові та кабінки для перевдягання, вздовж усієї берегової лінії багато барів, кафе та ресторанів. Море на східному боці глибше, тут немає великої різноманітності закладів, пляж менш людний, але упорядкований не гірше, ніж західний.

У районах курортної зони Сіде Кізілот та Кизилач пляжі гальково-піщані, більшість з них належить готелям. Прибережні місця відпочинку у селищі Кумкою піщані та широкі з клубами та лаундж-барами, які любить молодь. Пляж Чолакли вважається найкращим на околицях - тут приємний пісок і великий вибір водних розваг. Село Соргун, що потопає в зелені, славиться піщано-гальковим узбережжям з пологим входом у море.

Що цікавого подивитися у Сіді?

Путівка в Сіді з Херсона— можливість погуляти приморським курортом, який часто називають містом-музеєм. Тут у різні роки проводилися і досі проходять археологічні розкопки, а кількість стародавніх пам'яток вразить навіть досвідченого мандрівника. Оглянути архітектурні пам'ятки варто в такому порядку:

  • комплекс останків храмів Аполлона та Афіни, зведених у II столітті н.е.;
  • амфітеатр часів Римської імперії, місткістю 16 тис. чоловік, побудований імовірно не тільки для театралізованих вистав, а й для гладіаторських поєдинків;
  • фонтан Німфеум, що складався з трьох 5-метрових рівнів, завдовжки 35 м;
  • арочні ворота, за якими розташовується колонний проспект;
  • давньоримський акведук завдовжки понад 25 км.

Також у міському археологічному музеї Сіде представлена зброя, сонячний годинник, амфори, барельєфи та статуї, знайдені на території міста та околиць.