Йде пошук турів в Туреччину за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Туреччини

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
5*, 4*
Тип харчування
AI (все включено)
Туроператор
Всі туроператори
Готель
Пляж
Для дітей

Якщо ідеальна відпустка вам асоціюється з безмежним морем, смачною кухнею та цікавими екскурсіями, вам неодмінно варто побувати в Сіді! Турецький курорт повністю відповідає уявленням про преміальний відпочинок. Він розташований між Анталією та Аланією, на березі Середземного моря, славиться своїми піщаними пляжами з пологим заходом у воду та історичними пам'ятниками. Не дивно, щотури, що горять в Сіді із Запоріжжя,користуються популярністю у мандрівників.

Пляжний сезон на курорті починається у травні та закінчується у другій половині жовтня. Однак навесні вода ще не встигає добре прогрітися (зазвичай +21…+22°С). Тому більшість туристів приїжджає на відпочинок улітку. Безумовно,вартість путівки до Сіди із Запоріжжяу спекотний період вища. Також сприятливим часом для відпочинку вважається осінь. Літня спека відступає, вода, як і раніше, залишається теплою, що дозволяє не тільки купатися, але й з комфортом оглядати пам'ятки, гуляючи містом.

Як купити путівку із Запоріжжя до Сіди

Компанія «Турне» співпрацює з надійними туроператорами, які організовуютьвідпочинок у Сіді із Запоріжжя. Вони пропонують туристам провести відпустку в комфортабельних готелях 3-5, які працюють за концепцією «все включено».

Зверніться до одного з офісів Turne, і менеджери підберуть для вас оптимальні варіанти турів, які відповідатимуть бюджету та побажанням до готелю та його інфраструктури. Також ви можете ознайомитись з варіантами готелів та пакетних турів онлайн, скориставшись зручною системою пошуку на сайті.

Путівка в Сіді із Запоріжжявключає страховку, переліт чартерним рейсом в обидва кінці, проживання в готелі та харчування. Після прильоту в міжнародний аеропорт Анталії на туристів чекає груповий трансфер. Комфортабельний автобус доставляє гостей з авіахабу у готелі Сіде. Відстань до курорту – близько 65 км. Час у дорозі - 1-1,5 години. Дорога пролягає гарною гористою місцевістю, тому поїздка схожа на невелику екскурсію.

Пляжі курорту

Багато туристів вирішуютькупити тур у Сіді із Запоріжжязаради комфортабельних пляжів, загальна довжина яких на курорті – 40 км. Узбережжя умовно поділяється на західну та східну частини. Перша протяжніша, але менш озеленена. Біля східного пляжу зосереджена більшість готелів, оточених апельсиновими садами, соснами та пальмами. Обидві зони для пляжного відпочинку відзначені «Блакитним прапором» за чистоту прибережних вод та високі екологічні стандарти.

Крім міських пляжів, у сусідніх селищах також організовані зони відпочинку, які віднесені до курортної зони Сіде. Молодь зазвичай вибирає тусовочний Кумкою, поціновувачі релаксу — Кизилач і Кізілот. Також дуже популярні Чолакли та Соргун. Майже всі пляжі вкриті піском. Іноді можуть зустрічатися ділянки з черепашника або дрібної гальки. У зонах відпочинку найчастіше є все необхідне - душові, кабінки для перевдягання, бари та кафе.