Йде пошук турів в Туреччину за вашими параметрами
Пошук може зайняти 20-30 секунд, будь ласка, зачекайте
Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.
Дізнайтеся про гарячі тури першими!
Підпишіться на розсилку. Мандруйте з Турне.

Гарячі тури

Рекомендовані готелі Туреччини

Фільтри
Вартість
грн - грн
Пошук готелю
Клас готелю
5*, 4*
Тип харчування
AI (все включено)
Туроператор
Всі туроператори
Готель
Пляж
Для дітей

Декілька слів про історію Сіде

Сіде – не лише популярний пляжний курорт, а місто з давнім історичним минулим. Поселення на місці сучасного Сіде було засноване давніми греками у VII ст. до н.е. Пізніше тут жили римляни, сельджуки, кілікійські пірати, які перетворили місто на центр работоргівлі у Середземномор'ї, і, нарешті, турки-османи. За час існування місто неодноразово переживало періоди розквіту та занепаду. З XV ст. він був повністю занедбаний і згадується в літературі як «обитель примар». Відродження регіону почалося наприкінці ХІХ ст., завдяки переселенцям з о. Крит. Всі ці події знайшли відображення у зовнішньому вигляді міста, його архітектурі та пам'ятках. Сьогодні тисячі туристів прагнутькупити тур у Сіді зі Львова, щоб не лише викупатися у Середземному морі, а й доторкнутися до великого та загадкового минулого міста.

Коли варто купувати тур?

Найкращим часом для відпочинку на курорті вважається період з початку червня до середини жовтня. У цей час опади - велика рідкість, море добре прогрівається, а повітря дозволяє комфортно приймати сонячні ванни. Влітку попит на тури зростає, івартість путівки до Сіде зі Львовапідвищується. Якщо ж ви погано переносите спеку, слушним часом для відпустки стане початок осені.

Як купити путівку зі Львова до Сіди

Багато відомих туроператорів пропонують тури з вильотом із аеропорту Львова імені Данила Галицького. У тому числі Anex Tour, Join Up, Tez Tour. Щоб підібрати і купититури, що горять, в Сіді зі Львова, зверніться в компанію «Турне». Менеджери запропонують оптимальні варіанти відпочинку, які будуть відповідати побажанням до готелю, його інфраструктури, ціни. Також підібрати путівку можна самостійно, скориставшись зручною формою пошуку на сайті Turne.ua.

У ціну путівки входить медична страховка, переліт в обидва кінці чартерним рейсом, трансфер, проживання в резорті, харчування, інформаційна підтримка протягом усієї відпустки.

Навідпочинок у Сіді зі Львовачартери прибувають до міжнародного аеропорту Анталії, який знаходиться за 65 км від Сіде. Після проходження паспортного контролю туристів групами доставляють до готелів. Тому подорож пройде швидко та з комфортом.

Історичні пам'ятники Сіде: що подивитись?

У вас в кишеніпутівка в Сіде зі Львова? Пропонуємо ознайомитись із найпопулярнішими пам'ятками регіону, щоб провести час на курорті ще цікавіше. Серед них:

  • Храм Аполлона, зведений у ІІ. до н.е. Разом із руїнами храму Афіни вони створюють унікальний історичний ансамбль.
  • Давньоримський амфітеатр, який, за сучасними оцінками, містив 15-20 тис. глядачів.
  • Руїни фортечних мурів ІІ. до н.е. та арочні ворота, протяжністю близько 200 м.
  • Археологічний музей, де можна ознайомитися з історією регіону за допомогою багатої експозиції із старовинних предметів, знайдених вченими.
  • Фонтан Німфеум ІІ. Трирівнева композиція прикрашена фресками, скульптурами та нішами.
  • Міст Аспендос – історична реліквія регіону, яка входить до переліку найпопулярніших пам'яток.