Пошук турів від туроператора ANEXTOUR

Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.

✔ Анекс тур – перевірений туроператор

25
років на ринку
10 000 000
довірили нам свій відпочинок
520 000
варіантів готелів
29
напрямів відпочинку
24/7
підтримка туриста

Туроператор Анекс Тур – відома компанія, яка довгі роки впевнено займає лідируючі позиції у сфері обслуговування туристів та організації виїзного відпочинку.

Історія фірми розпочалася у 1996 році. На вітчизняному ринку туроператор Анекс Тур працює з 2005 року. Крім офісів у Україні, приймаючі представництва відкриті також в Польщі, Латвії, Казахстані, Молдові та Німеччині. Партнерська команда бренду включає десятки компаній. Серед них і турагентство «Турне», яке щороку допомагає організувати подорож за кордон тисячам туристів.

Переваги оператора

Основний вид діяльності ANEX Tour — надання повного спектру туристичних послуг, починаючи з бюджетних поїздок, і закінчуючи розробкою індивідуальних VIP-турів. Компанія постійно впроваджує нові підходи та принципи, орієнтуючись на побажання та відгуки клієнтів.

Туристичний оператор Анекс Тур — це згуртована команда кваліфікованих менеджерів, які регулярно відвідують профільні курси та семінари. Так ви можете бути впевнені у професійному підході до розробки пакетних пропозицій. Все що вам залишається — насолоджуватися передчуттям канікул, залишивши вирішення будь-яких питань професіоналам.

Підбір туру Anex Tou rможе бути успішним навіть за найскромнішого бюджету. Широкий ціновий діапазон турів дозволяє вибрати відмінний варіант для відпочинку, який буде «по кишені» як студентам, так і бізнесменам. Крім того, у «Турне» завжди є актуальні пропозиції із значними знижками.

Anex Tour: вместе в каждый уголок планеты!

На сьогоднішній день Анекс Тур продає путівки до країн Європи та Азії та надає додаткові послуги. Наприклад пропонує VIP-обслуговування в аеропорту та на борту літака, індивідуальний трансфер, розширена медична страховка та ін. Основні напрямки представлені такими країнами як:

  • Болгарія;
  • Греція;
  • Іспанія;
  • Туреччина;
  • Чорногорія;
  • Єгипет;
  • Домінікана;
  • Мальдіви;
  • ОАЕ.

У кожному з напрямків, у компанії працюють професійні екскурсоводи. Гіди пропонують одноденні морські прогулянки, екстрим-подорожі та захоплюючі поїздки до найкращих пам'яток обраної для відпочинку країни. Щороку Анекс Тур розробляє нові програми, щоб зробити ваші канікули ще більш насиченими та незабутніми.

Досвідчені менеджери «Турне» готові виконати пошук туру Анекс Тур з урахуванням усіх побажань відвідувача. В каталозі компанії завжди є «туристична класика» на кшталт Єгипту та Туреччини. Поціновувачи європейського сервісу можуть вирушити до Іспанії чи Греції. Шукачів екзотики чекають Шрі Ланка, Таїланд та Танзанія.

Незалежно від того, чи скористаєтеся ви акцією раннього бронювання або «вполюєте» гарячі тури Анекс Тур Україна за пару днів до вильоту зі знижкою 25-45%, можете розраховувати на якісну організацію відпустки. Туроператор подбає про всі деталі, щоб мандрівники могли насолоджуватися кожним моментом без зайвого клопоту.

А перевіреним помічником у цьому стане «Турне». Зручний інтерфейс нашого сайту дозволяє легко відфільтрувати пропозиції та вибрати оптимальні варіанти, ціна і зміст яких задовольнять вас на сто відсотків. Звернутися за допомогою у підборі туру можна до наших співробітників. Фахівці нададуть консультацію і допоможуть знайти ідеальну програму майбутньої відпустки.