Пошук турів від туроператора Coral Travel

Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.

Туроператор Coral Travel Україна – частина міжнародної структури OTI Holding. Компанія є одним з лідерів на туристичному ринку, пропонуючи відмінне поєднання якості обслуговування, цікавих програм та вигідних цін. Корал Тревел формує пакетні пропозиції для відпочинку у Туреччині, Болгарії, Єгипті, Греції, Іспанії та інших країнах, запускає нові напрямки. Також в арсеналі турфірми є путівки на основі власних чартерів.

Довідкова інформація

Туристичний оператор готовий приємно дивувати своїми пропозиціями навіть досвідчених мандрівників. Крім стандартних програм та класичних напрямків, турфірма складає для клієнтів групові та індивідуальні поїздки за кордон.

Так, ми здійснюємо підбір турів та можемо організувати для наших клієнтів:

  • сімейні тури;
  • корпоративний відпочинок (конгреси, конференції, тімбілдінг);
  • VIP-подорожі;
  • виїзні весільні церемонії;
  • спа-відпочинок;
  • поїздки з метою відвідування основних визначних пам'яток Європи.

Пошук туру Корал Тревел провадиться за заданими критеріями. Зокрема, фахівці нашого турагентства беруть до уваги бажані дати вильоту, курорт, готель, вимоги до номера, типу харчування, наявності необхідної інфраструктури на території резорту. Також враховуються фінансові можливості клієнтів. Туроператор дотримується гнучкої цінової політики, крім того, в каталозі «Турне» ви завжди знайдете вигідні тури.

Незалежно від того, куди ви захочете поїхати, ми знайдемо, що вам запропонувати. У своєму арсеналі Coral Travel Ukraine завжди має кілька варіантів відпочинку - бюджетних і дорогих, з насиченою екскурсійною програмою або навпаки, що припускають "ледачий" пляжний відпочинок. Компанія невпинно стежить за тенденціями у сфері туризму, розробляє нові послуги та складає цікаві концепції, при цьому керуючись стандартами, які дають змогу отримати туристу продукт високої якості.

Чому варто вибрати пропозицію від Корал Тревел?

Всі пакетні путівки турагентство Корал Тревел складає так, щоб дотримувався баланс між їх складовими (авіапереліт, трансфер, проживання в готелі, страховка тощо) та ціною. Компанія постійно веде переговори із готельними комплексами, підтримує зв'язки з транспортними компаніями, екскурсійними бюро, страховими брокерами та іншими партнерами. Всі ці фактори дають гарантію того, що турист отримає саме той набір послуг, який сплатив і на який розраховує.

Гарячі тури Coral Travel користуються попитом, оскільки вони дозволяють дуже бюджетно подорожувати з комфортом, розташовуватися в затишних номерах і отримувати сервіс високого рівня в будь-якій з країн, які представлені в списку туроператора. Відділ контролю якості аналізує кожен негативний відгук, залишений клієнтом, враховує навіть незначні нюанси, що дозволяє покращувати якість продукту.

Туристичний оператор Корал Тревел не припиняє розробляти цікаві акції та вже готує для мандрівників нові сюрпризи! Подорожуйте яскраво та насолоджуйтесь кожним моментом відпочинку. І не так важливо, вибираєте ви гарячі тури Корал Тревел або плануєте поїздку за кілька місяців до дати вильоту - нам завжди буде що вам запропонувати.

Щоб придбати тур від оператора, дізнатися більше про новинки, сезонні знижки та концепції відпочинку, зверніться за консультацією до наших менеджерів. Ми не тільки складемо список з кількох путівок, за заданими вами критеріями, і розповімо про інші способи економії, а й, у разі потреби, допоможемо визначитися з курортом залежно від обраного для поїздки сезону, оформимо потрібні документи.