Пошук турів від туроператора Join Up

Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.

Туристичний оператор Джойн Ап – українська компанія з більш ніж п'ятнадцятирічною історією. Спочатку, у момент заснування у 2010 році, її клієнти могли придбати тури по одному з трьох напрямків — до Арабських Еміратів, Домінікани чи Таїланду. З того часу багато що змінилося: сьогодні фірма входить до числа успішних туристичних компаній, має чудову репутацію і пропонує путівки до кількох десятків країн.

Компанія Джоїн Ап має різноманітні пропозиції на будь-який смак та гаманець. Це велика компанія із широкою мережею представництв, послугами якої користується близько мільйона туристів щорічно. Крім головного офісу, турфірма має підрозділи в інших містах України, з 2014 року організовує відпочинок громадянам Молдови та Азербайджану. 

У 2017 році туроператор Джоїн Ап заснував власну авіакомпанію Sky Up, завдяки чому ціни на путівки за багатьма напрямками стали ще привабливішими.

Оператор завжди прагне йти в в ногу з часом і слідувати нагальним викликам. За принципом «нові реалії – нові рішення » з 2022 у портфелі компанії з’явились путівки на у Туреччину, Єгипет, ОАЕ з вильотом із Варшави, Кишинева. У 2023 були розроблені комфортні автобусні тури на популярні пляжні курорти Європи з виїздом з Києва та Одеси. Для подорожі пропонуються сучасні нові автобуси з кондиціонерами, зручними кріслами та Wi-Fi.

Основні напрямки

Якщо хочете, щоб відпочинок виправдав очікування та запам'ятався приємними емоціями, зверніться за допомогою до наших менеджерів. Фахівці «Турне» розкажуть про «топові» курорти в залежності від обраного сезону для поїздки, зорієнтують за вартістю пропозицій та здійснюють підбір туру Join Up, орієнтуючись на ваші побажання.

Найбільш популярні у туристів пакетні пропозиції в ОАЕ, Албанію, Болгарію, до Греції, Туреччини та Єгипту. Разом з тим, чудово провести час турагентство Джоін Ап пропонує і на гірськолижних курортах, у європейських мегаполісах та екзотичних куточках світу, наприклад, у Танзанії, Малайзії, на Мальдівах чи Занзібарі. 

Окреме місце серед популярних напрямків оператора посідає Україна. Перлиною серед вигідних пропозицій став відпочинок у Карпатах. Мандрівникам пропонується розташування у затишних шале Phoenix Relax Park серед запашних луків та кришталево чистих озер.

Окрему увагу варто приділити комбінованим путівкам, які формує Джоін Ап. Наприклад, комбо-тури у Єгипет за концепцією ReDiscover. Це чудова можливість поєднати пізнавальний та пляжний відпочинок. У вартість пропозиції включено круїз по Нілу, вздовж якого розташовано чимало визачних пам’яток.

Join Up пропонує:

  • путівки, що передбачають найрізноманітніше дозвілля – активне, пляжне, сімейне, пізнавальне;
  • VIP-відпочинок;
  • програми відновлення для військовослужбовців;
  • професійну роботу над створенням пакету туристичних послуг, що дозволяє менеджерам «Турне», здійснювати пошук туру Join Up, ґрунтуючись виключно на вподобаннях клієнта;
  • зручні перельоти, завдяки тісній співпраці з провідними авіалініями та наявності власного авіаперевізника.

Користувачі сайту «Турне» практично завжди можуть знайти гарячі тури Джоін Ап і сезонні акції за зниженою ціною. Досвід, професіоналізм та прагнення до досконалості Join Up – гарантія того, що ваші канікули пройдуть яскраво та насичено, а фотографії в альбомі нагадуватимуть про чудову подорож.