Пошук турів від туроператора Орбіта

Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.

Основні напрямки туроператора «Орбіта»


Компанія «Орбіта» є одним із лідерів туристичного ринку України та працює за всіма напрямками нарівні з такими гігантами, як Anex Tour , Coral Travel, Tez Tour. Найпопулярнішим є відпочинок на морі. Географія турів тут досить велика: Кіпр, Єгипет, Болгарія, Туреччина, Таїланд, Мексика, Шрі-Ланка, Мальдіви.
Туроператор пропонує екскурсійні поїздки до Великобританії, Франції, Ізраїлю, В'єтнаму, Індії та інших країн. До послуг туристів - професійні ерудовані гіди, комфортні умови проїзду та проживання.
Компанія «Орбіта» активно працює за гірськолижними напрямками. Найбільш популярні тури до Австрії, Андорри, Фінляндії, Польщі, Словаччини.
Окрім комплексних турів, «Орбіта» надає інші послуги. Туроператор активно співпрацює з авікасами, допомагаючи туристам придбати авіаквитки на будь-які напрямки. Також тут можна купити залізничні та автобусні квитки.


Інформація про компанію «Орбіта»

Туроператор надає українцям послуги із 1994 року. За цей час компанія встигла напрацювати безцінний досвід та розвинути безліч напрямків. Ключові принципи її політики - повага до клієнта, професіоналізм та постійний розвиток.
Компанія «Орбіта» - це понад 23 роки бездоганної роботи у сфері туризму. Високий авторитет та довіра клієнтів та партнерів – її головні активи. Туроператор співпрацює з багатьма агенціями, тому його тури можна придбати у будь-яких містах України.