Пошук турів від популярних туроператорів

Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.

Основні напрямки туроператора «Феєрія»


Головна цінність компанії «Феєрія» – це задоволені клієнти. Туроператор прагне задовольнити навіть найвибагливіші вимоги туристів, при цьому пропонуючи вигідне співвідношення якості та ціни.
Серед послуг оператора «Феєрія» можна зустріти як пакетні тури, так і багато інших: чартерні, екскурсійні, гірськолижні, святкові та вихідні, дитячі, корпоративні, лікувальні, освітні.
Найбільш популярні туристичні напрямки цієї компанії - європейські країни (Чехія, Польща, Німеччина, Угорщина, Франція). Для любителів екзотики пропонується Японія, Індія, Мексика, Філіппіни, Куба, Таїланд, В'єтнам, Австралія. Серед морських турів потрібними напрямками є Туреччина, ОАЕ, Єгипет, Італія, Греція. Також Компанія пропонує круїзи Середземномор'ям та інші цікаві програми.
Основна особливість туроператора «Феєрія» – концепція «без нічних переїздів». Навіть у автобусних турах туристи проводять ночі в готелях, а не в дорозі.


Інформація про компанію «Феєрія»


Цей оператор працює на ринку туристичних послуг України з 2001 року. Це один із лідерів ринку, який завоював понад 40 нагород на престижних конкурсах за внесок у розвиток туризму. На рахунку компанії – понад 100 тисяч задоволених туристів, і ця цифра невпинно зростає.
Головна гордість туроператора «Феєрія» – професійні гіди. Вони ерудовані та можуть похвалитися солідним досвідом роботи. Генеральний директор компанії Ігор Захаренко – один із найкращих гідів України.
Головний офіс «Феєрії» знаходиться у Києві, також є представницька у Вінниці, Дніпрі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Львові та інших великих містах України. Крім цього філії компанії відкриті у Білорусі, Казахстані та інших країнах СНД.
Компанія активно підтримує внутрішній туризм, пропонуючи тури до Карпат, Львова, Одеси, Чернівців, а також різних оздоровчих баз відпочинку України.