Пошук турів від популярних туроператорів

Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.

Туроператор Global Travel Hub– молода компанія, заснована у 2018 році. Встигла зарекомендувати себе як серйозний, повноправний і заслуговує на довіру учасник туристичного ринку України.

Керівники та співробітники GTH мають досвід роботи у сфері організації подорожей понад 10 років. Саме тому вони впевнено розширюють структуру компанії та встановлюють партнерські відносини з іншими авторитетними туристичними фірмами. Так Turne.ua є одним із важливих партнерів GTH. Наші менеджери завжди готові проконсультувати та допомогти клієнтам з будь-яких питань при підборі туру від оператора.

Купуючипутівки від Global Travel Hub, мандрівники можуть вибрати зручний переліт чартерним рейсом з усіх великих міжнародних аеропортів України: Києва, Харкова, Одеси, а також кількох міст Польщі та Литви. Основними перевізниками, які здійснюють авіарейси для GTH, є Sky Up та МАУ (Міжнародні Авіалінії України). Також оператор активно розвиває співпрацю з іншими відомими авіакомпаніями, зарубіжними мережами готелів, трансферними агенціями.

Сьогоднітуристичний оператор Global Travel Hubнадає широкий спектр послуг:

  • бронювання понад 500 000 готелів, апартаментів та вілл на курортах за всіма заявленими напрямками;
  • замовлення авіаквитків практично у будь-яку точку світу;
  • купівля страхового поліса з оптимальними умовами кожного конкретного випадку;
  • придбання пакетних турів, що включають авіапереліт, трансфер, проживання в готелі та медичну страховку.

Компанія Global Travel Hub- багатопрофільний туроператор, який продає як класичні пакетні тури, так і розробляє нову унікальну систему динамічного пакетування. В арсеналі компанії близько 50 напрямків, серед яких давно улюблені мандрівниками Туреччина, Греція, Єгипет, Арабські Емірати, так і досить екзотичні — Австралія, Фіджі, Аруба, Барбадос, Бахрейн, Сінгапур, Ісландія, Коста-Ріка, Мартініка та Перу.

Найбільший попит серед пропозицій туроператора мають путівки до Албанії, Туреччини, Греції, Грузії, ОАЕ, Танзанії та Хорватії. Окрім великої різноманітності пляжних турів на курорти цих країн, компанія пропонує унікальну екскурсійну програму. Незмінною популярністю користуються комбіновані тури з відвідуванням визначних пам'яток: Літні грузинські казки, Стамбул + Каппадокія і сафарі в національних парках Танзанії.

У каталозі компанії «Турне» можна знайтитури від Global Travel Hubта оцінити високу швидкість та точність пошукового сервісу. А потім за допомогою менеджера в одному з офісів або по телефону легко вибрати пляжні або міські варіанти, забронювати готель. Досвідчені співробітники розкажуть про напрямки, за якими працює Global Travel Hub, вкажуть на переваги, відзначать новинки, популярні програмита забезпечать туристів консультативною онлайн-підтримкою.