Пошук турів від популярних туроператорів

Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.


Основні напрямки туроператора ГК "Кандагар"


Головною політикою “Кандагару” стала турбота про клієнтів та надійність. Компанія пропонує різні туристичні послуги, серед них: оформлення віз та супровід клієнта, морські та річкові круїзи, відпочинок у санаторіях, організація групового дитячого відпочинку, екскурсійні та оглядові тури. Головна особливість компанії – корпоративне обслуговування.
Компанія працює в основному в таких напрямках як Україна, Білорусь, Абхазія, Вірменія, Грузія та країни Прибалтики.
Також туроператор пропонує такі послуги як:
• трансфер
• онлайн-бронювання
• продаж авіа, залізничних та автобусних квитків на внутрішніх та міжнародних напрямках.

Інформація про ГК "Кандагар"


ГК "Кандагар" вже понад 23 роки знаходиться на ринку туристичного бізнесу. За цей час туроператор завоював кохання величезної кількості українців. Вже кілька років головою компанії лишається Борис Зелінський. Колектив “Кандагару” налічує на сьогодні понад сто осіб.
Компанія отримала безліч призів та нагород на різноманітних конкурсах та конференціях з туризму у номінаціях “Найкращий оператор внутрішнього туризму” Ukrainian Travel Awards 2013, “Найкращий оператор в'їзного туризму” Ukrainian Travel Awards 2011, а також призи за найкращу PR-кампанію.
Компанія пропонує не тільки тури ближнім та далеким зарубіжжям, а й Україною. Популярністю користуються також подієві тури, пов'язані з фестивалями та святами. Головний офіс компанії в Україні знаходиться у столиці. Розгорнута мережа туроператора поширюється країни як ближнього, і далекого зарубіжжя.
На території України ДК “Кандагар” пропонує тури Приазов'ям, Закарпаттям, екскурсійні та подієві тури великими містами України - Харків, Одеса, Київ.