Пошук турів від популярних туроператорів

Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.

Основні напрямки туроператора «ЛюбоСвіт»

Головна мета туроператора «ЛюбоСвіт» — задоволений клієнт. Компанія використовує до кожного туриста та агента індивідуальний підхід. Менеджери організації підберуть поїздку на будь-який смак та гаманець.

Туроператор працює з багатьма напрямками, ретельно підбирає міжнародних партнерів, адже це обличчя компанії за кордоном. Відправитися можна як до країн Європи, включаючи подорож Україною, так і на Близький Схід, Азію, Африку та інші континенти. Бронюйте апартаменти в Європі зі знижкою на офіційному сайті «Турне» як від туристичного оператора «ЛюбоСвіт», так і від інших компаній, таких як Toco Tour Chisinau, Альф, Анекс Тур. Також тут можна відразу купити авіаквитки.

Компанія пропонує такі послуги, як оформлення візи, організацію турів, екскурсій групових та індивідуальних, гірськолижний та пляжний відпочинок, а також страхування. При покупці туру, вам буде вручено ваучер на поселення в готель, авіаквитки, страховий поліс та інформаційний лист.

Інформація про компанію «ЛюбоСвіт»


«ЛюбоСвіт» — це ліцензований туроператор, який увійшов на ринок України в 2000 році. За 17 років практики компанія зарекомендувала себе як надійний партнер, який пропонує тільки якісний відпочинок.
Основа компанії професійний колектив та надійні міжнародні партнери. Кожен співробітник туроператора має вищу освіту та досвід у туристичній справі 5 років і більше.
"ЛюбоСвіт" пропонує подорож не тільки за кордон, а й у межах України. Це і Буковель, і Трускавець, і Східниця.