Пошук турів від туроператора СІЄСТА

Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.

Основні напрямки туроператора «Сієста»

Вже в назві цієї компанії укладено її філософію та місію - занурити клієнта в атмосферу розслабленої млості. Основним пріоритетом є пляжний відпочинок. Але це не банальні Туреччина та Єгипет, вірніше, не тільки вони, а й досить екзотичні напрямки: країни Карибського басейну, Африка, острови Індійського океану, Азія, США.

Не менш популярний напрямок туроператора «Сієста» - гірськолижні тури до Швейцарії, Андорри, Франції, Австрії. З екскурсійних програм успіхом користуються поїздки до Великобританії, Йорданії, Китаю, Сінгапуру, Індії, Таїланду. Також у компанії є ексклюзивні пропозиції щодо ознайомлювальних турів у Нью-Йорк, Ріо-де-Жанейро, на Шрі-Ланку.

Головна «фішка» туроператора – допомагати клієнтам відкривати для себе затишні куточки, в яких можна повністю відмовитися від рутини. Компанія примітна великою кількістю туристичних напрямків і славиться професійним сервісом.


Інформація про компанію «Сієста»

Цей туроператор є одним із найбільших гравців українського туристичного ринку, як і Tez Tour . Він неодноразово відзначався нагородою «Лідер галузі». Успіх обумовлений згуртованою роботою професійної команди, яка прагне того, щоб клієнти подорожували швидко та з комфортом.

Компанія постійно відкриває нові напрямки, прагнучи показати туристам екзотичні незвідані куточки планети – Маврикій, Камбоджа, Ямайка, країни Латинської Америки та багато інших.

«Сієста» активно співпрацює з найбільшими українськими турагентствами, її тури можна зустріти в «Поїхали з нами» та багатьох інших компаніях.