Популярні напрямки СОНАТА-ТРЕВЕЛ

Пошук турів від популярних туроператорів

Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.

Основні напрямки туроператора "СОНАТА"


Мережа агентств “СОНАТА” – це мелодія вашого відпочинку. Основною політикою туроператора є надання першокласних послуг, серед яких: широкий спектр туристичних напрямків, морські та річкові круїзи, консультації з питань візової підтримки, продаж та бронювання авіа-, залізничних, автобусних квитків, оформлення проїзних документів, а також послуги щодо освітніх програм та роботи за кордоном.


Інформація про компанію “СОНАТА”


Компанія понад 10 років перебуває на ринку туристичного бізнесу в Україні. Сьогодні “СОНАТА” – це мережа фірм на всій території України. Раніше туроператор працював здебільшого у таких напрямках: США, Великобританія, Канада, Ізраїль, але зараз організовує індивідуальні та колективні поїздки по всьому світу. Компанія володіє рядом сертифікатів та дипломів за високі досягнення у сфері туристичних послуг, що неодноразово наголошувалося експертами.
Завдяки акредитації агентом International Air Transport Association та укладання прямих договорів з більшістю провідних авіакомпаній України, “Соната” надає вибір найкращих варіантів авіаперевезень за доступними цінами.
В даний час компанія включає понад 35 філій по всій Україні, що створює максимально комфортні умови для роботи з клієнтами.