Пошук турів від туроператора FUN&SUN

Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.

Основні напрямки туроператора «TUI»

Турагентство TUI- найбільша міжнародна компанія, що спеціалізується на наданні широкого спектру туристичних послуг. Відпочинок з ТУІ буде наповнений яскравими враженнями, розміщення — відповідатиме заявленому, а програма вразить навіть дуже вимогливих туристів.

ТУИ туроператор

Своїм клієнтам туристичний оператор TUI пропонує:

  • пляжний відпочинокв Єгипті, Болгарії, В'єтнамі, Греції, Туреччині, Іспанії та інших країнах;
  • поїздки на гірськолижні курорти Австрії, Італії, Андорри, Швейцарії;
  • молодіжні тури (путівки на популярні турецькі курорти до готелів з концепцією DAY&NIGHT);
  • тури для закоханих (Туреччина, Греція, Домінікана, Кіпр);
  • автобусні подорожі з метою огляду найкращих європейських пам'яток;
  • сімейні тури – програма Fun & Sun, розрахована на сімейні поїздки на курорти Туреччини;
  • путівки TUI Prestige — пропозиції, розроблені за спеціальною програмою, що передбачають відпочинок VIP рівня.
  • Гарячі тури TUI - вигідні пропозиції, які підійдуть для бажаючих змінити обстановку і відлетіти на курорт без тривалого планування.

Туроператор TUI Українапостійно займається розвитком та пошуком нових варіантів для відпочинку. Зокрема, орієнтуючись на затребуваність путівок серед клієнтів з дитиною, компанія пропонуєконцепціюTUITukan. Це унікальні пропозиції для туристів, де підібрані готелі із насиченою розважальною програмою для дітей. Батьки зможуть повноцінно відпочивати, адже дитина буде не просто під наглядом, а залучена до ігор, змагань та інших заходів.

Економним мандрівникам пропонуються різні акції, що дозволяють вирушити у відпустку дешевше, наприклад послуга раннього бронювання та тури від TUI Україна. Ви зможете придбати путівки з повним спектром послуг та зручностей за зниженою вартістю– на 20-50% дешевше. У першому варіанті можна ретельно продумати відпочинок, підібрати готель, який поєднуватиметься з уявленнями туриста про комфорт, рівень сервісу, а після очікувати початку відпустки, перебуваючи в передчутті. А у другому — вирушити у відпустку у форматі «тут і зараз». Це ідеальний спосіб подорожувати для людей, які не зациклюються на конкретних місцях та завжди готові до нових пригод.

Орієнтовна вартість путівки на двох від туроператора TUI (дані актуальні на момент публікації та можуть змінюватися):

НапрямВартістьДані про тур
Єгипетвід 19 322 грн.7 ночей на відпочинку, харчування — AI, готель 4*
Туреччинавід 19 647 грн.7 ночей на відпочинку, харчування — AI, готель 4*
Хорватіявід 25 255 грн.7 ночей на відпочинку, харчування - ВР (сніданки), готель 4*
Чорногоріявід 37 780 грн.9 ночей на відпочинку, харчування - RO (без харчування), готель 3 *

Інформація про компанію «TUI»

Компанія TUI (Touristik Union International) - найбільша у світі корпорація, що займається реалізацією турів до 180 країн світу. По всій Європі налічується близько 3000 філій, серед яких 250 розташовано в Україні. У2013 році до складу українського представництва увійшов один із найбільших операторів Turtess Travel. Це дозволило TUI зайняти лідируючі позиції у сфері туризму країни.Крім того, туристичний оператор ТУІ - Touristik Union International -уклав вигідні контракти з багатьма готелями, розташованими в популярних туристичних країнах. Цікаво, що підбираючи готелі своїм клієнтам, співробітники компанії особисто перевіряють рівень сервісу.

туры от Туи

Туристична компанія TUI протягом багатьох років співпрацює з провідними міжнародними авіакомпаніями, що дозволяє оператору безпечно та з комфортом доставляти туристів на відпочинок та додому після закінчення відпустки. При цьому авіаперевізники гарантують своєчасність виконання польотів та високий рівень сервісу на борту.Щорічно TUI обслуговує мільйони клієнтів, надаючи різноманітні путівки на провідні курорти Хорватії, Туреччини, Єгипту, Іспанії, Чехії, Грузії тощо. Пошук туру від TUI здійснюється нашими менеджерами з урахуванням усіх побажань покупця до готелю, курорту, бюджету,типухарчування , номеру та ін.

Чимало у скарбничці фірми та нагород, наприклад«Кращий туроператор» відWorld Travel Awards. Підтвердженням заслуженого звання є співпраця з найкращими готелями та компаніями з перевезення, надання унікальних фірмових програм та гарантія якості послуг. Турфірма TUI завжди радує своїх клієнтів відпочинком, про який раніше можна було лише мріяти, але тепер він доступний усім.

Туристическая компания TUI

Також туроператор ТУІ піклується про безпеку мандрівників. Багаторічна співпраця зі страховою компанією ERV дозволяє турфірмі гарантувати ефективне вирішення всіх проблем, які виникли у клієнтів під час поїздки.Виконуючипідбір туру від TUI Україна, можна скористатися всіма видами страхування: медичним, від невиїзду та ін.

Туроператор, який знає все про всі стандарти відпочинку, його правила та особливості, готовий дивувати навіть досвідчених мандрівників. Високі вимоги до якості перельоту, розміщення в готелі та екскурсійних програмах дозволяє відбирати тільки найкраще з усього, що пропонують закордонні партнери. Подорожувати світом, пізнавати нові країни, пробувати нові страви і зберігати у своїй скарбничці спогадів заходи сонця і світанки на білому пляжі або чудові види відомих пам'яток архітектури - все це пропонує TUI.