Пошук турів від популярних туроператорів

Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.

Основні напрямки туроператора "ХарківКурорт"

Основою роботи туроператора "ХарківКурорт" стала турбота та допомога клієнтам. Серед послуг, що надаються компанією: оформлення та видача віз для поїздки за кордон, онлайн-бронювання готелів, безпечні авіаперельоти, виїзний та внутрішній туризм, подорожі до Чорногорії, Ізраїлю, Балканських країн, Тунісу.
“ХарківКурорт” успішно працює у різних країнах, надаючи свої послуги в Албанії, Словенії, Ізраїлі, Туреччині, Хорватії. Спеціальні пропозиції поширюються на всіх користувачів та клієнтів компанії. Також туроператор пропонує туристам:
• пам'ятку тим, хто виїжджає за кордон, де міститься інформація про особливості країни, деякі правила поведінки та закони;
• словник туристичних термінів для швидкої орієнтації місцевістю;
• митні правила та перелік заборонених для перевезення товарів.


Інформація про компанію “ХарківКурорт”

Компанія "ХарківКурорт" успішно працює і процвітає на ринку вже протягом 11 років. За цей період туроператор встиг здобути довіру клієнтів. Компанія має бездоганну репутацію, до того ж, займає перші позиції на ринку туризму в Україні.
Обслуговування у фірмі на висоті, а швидкість роботи дозволяє користуватися послугами навіть найзайнятішим туристам. Кожним клієнтом молодий та енергійний колектив займається 2-3 дні, його уважність не дозволяє припуститися помилок та упустити дрібниці. Родзинкою компанії є організація туристичних турів для школярів, офісних співробітників та закоханих пар.