Пошук турів від туроператора Туристичний Клуб

Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.

Основні напрямки туроператора "Туристичний клуб"

"Туристичний клуб" має чудову колекцію турів, пригод, екскурсій, займається організацією заходів, що дозволяє клієнту бути впевненим у правильності вибору.
Компанія надає широкий спектр послуг у туристичній сфері, серед них: оформлення віз, підбір турів, морські круїзи, екскурсійні та оглядові, а також оздоровчі подорожі, весілля у незвичайних місцях планети, корпоративний туризм та інші.
Додатково “Туристичний клуб” пропонує:
• Купівлю та бронювання авіаквитків;
• Страхування;
• Бронювання готелей;
• Організацію конференцій та інших заходів.
Туроператор оформляє поїздки по всій земній кулі, наголошуючи на перлинах світового туризму.


Інформація про " Туристичний клуб "


"Туристичний клуб" - це один із найбільших туроператорів в Україні. Компанія розпочала роботу у 1995 рік. Завдяки новим схемам роботи, професіоналізму та навичкам співробітників, компанія стала однією з провідних у туристичній сфері.
"Туристичний клуб" визнаний центровим туроператором в індивідуальному та корпоративному туризмі. Завдяки акредитації Міжнародною Асоціацією Повітряного Транспорту (IATA), “Туристичний клуб” має легально продає авіаквитки на рейси понад 300 вітчизняних та зарубіжних авіаперевізників, більше того, туроператор уклав договори з найбільшими круїзними компаніями та пропонує широкий вибір таких маршрутів.
За час роботи на ринку туристичних послуг “Туристичний клуб” завоював авторитет надійного партнера та традиційно очолює рейтинги туроператорів України. “Туристичний клуб” неодноразово був відзначений знаковими нагородами та оцінками експертів у цій сфері.
Компанія пропонує тури не тільки ближнім і далеким зарубіжжям, але й Україною. Попит мають путівки, пов'язані зі святами та фестивалями. На території України “Туристичний клуб” надає тури Закарпаттям, Івано-Франківською та Львівською областями.