Пошук турів від популярних туроператорів

Зачекайте будь-ласка! Завантажуються тури.

Основні напрямки туроператора «Зевс Тревел»


Компанія пропонує тури досить широкого кола. Одним із найпопулярніших видів відпочинку тут є пляжний, проте є і безліч інших варіантів. У «Зевс Тревел» добре відпрацьовані екскурсійні маршрути, поїздки екзотичними напрямками, шопінг-тури. Також туроператор пропонує непоганий вибір оздоровчих турів.
Найбільш популярні у компанії «Зевс Тревел» країни Середземномор'я:
• Греція
• Кіпр
• Італія
• Туніс
За цими напрямками пропонується безліч пакетних турів, продуманих до дрібниць, можна підібрати індивідуальну програму під вимоги туриста.
Любителям екзотичних подорожей цей туроператор пропонує країни Південно-Східної Азії: Таїланд, Індонезію, В'єтнам, Сінгапур. Також затребувані тури Латинською Америкою (Куба, Домінікана, Бразилія) та США. Не варто забувати і про найбільш ходові напрямки: Туреччина, ОАЕ, Єгипет.
Серед екскурсійних поїздок успіхом у туроператора користуються Чехія, Іспанія, Індія, Франція та багато інших країн. У плані оздоровчих турів безпрограшним варіантом є Ізраїль.

Інформація про компанію «Зевс Тревел»

«Зевс Тревел» – один із найбільших гравців українського туристичного ринку. Пропонує безліч варіантів відпочинку та постійно розширює спектр послуг. Одним із плюсів можна назвати комфортну систему пошуку туру онлайн. Також до переваг даного туроператора відносяться оптимальне співвідношення якості та вартості, чітко налагоджений та оперативний діалог із клієнтом.
Компанія співпрацює з багатьма туристичними агенціями, має представництва у великих містах України. Її діяльність повністю законна, підтвердженням чого є відповідні ліцензії та сертифікати.