Завжди на зв'язку: інтернет у турецьких готелях

Відсутність доступу до мережі інтернет на період усієї відпустки — часта ситуація, в якій опиняються недосвідчені мандрівники після приїзду до нової країни. Неможливість підключитися до онлайн-карт, месенджерів, пошукових систем може стати для туриста справжнім форс-мажором, який залишить свій слід на загальному враженні від відпочинку. Щоб уникнути подібних проблем, варто обирати готелі Туреччини з хорошим інтернетом у лобі, а в ідеалі по всій території.

Чи увімкнено доступ до WI-FI у готелях з All Inclusive?

Зручна система «все включено» чекає на туристів чи не в кожному готелі на прибережних та гірськолижних курортах. Бездротове підключення також передбачене в концепції, але з нюансами. Знайти готель у Туреччині з безкоштовним інтернетом у лобі нескладно, проте сигнал не скрізь сильний, покриття часто обмежене радіусом до 20-30 метрів. У деяких бюджетних готелях пароль до Wi-Fi можуть видавати тільки після окремої оплати за послугу.

У хороших резортах категорії 4* та 5* доступ до інтернету безкоштовний, а сигнал може «ловити» по всій території готелю — ресепшен, басейни, ресторани та бари. Однак, Wi-Fi в номерах комплексів середнього класу найчастіше надається за доплату, а ціна за добу користування коливається в межах від 2-3 до 15-20 USD. VIP готелі Туреччини зазвичай включають у пакет безкоштовних послуг необмежений доступ до всесвітньої павутини і в громадських місцях, і в кімнатах.

Поради туристу

  • Зверніть увагу, що бездротове підключення не є гарантією високої якості зв'язку. Важливу роль відіграє потужність роутера та кількість одночасних з'єднань з обладнанням. Тож, якщо ви шукаєте готелі Туреччини з безкоштовним інтернетом у лобі, не розраховуйте на швидке скачування фільмів та відеодзвінки без перебоїв. Можливо, сигналу вистачатиме на скролл стрічки новин у соцмережі та вивантаження фотографій на сторінку.
  • Відпочиваючи в готелі з обмеженнями користування інтернетом, не полінуйтеся досліджувати заклади за його межами. Напевно, поблизу знайдеться кафе, де можна підключитися до WI-FI в обмін на замовлення кави або морозива.
  • Якщо вам важливо завжди бути на зв'язку, не варто покладатися на готелі Туреччини з безкоштовним Wi-Fi в лобі. Часто вигідніше скористатися роумінгом або купити місцеву сім-карту, ніж ловити сигнал у громадській зоні готелю або платити за доступ до інтернету в номері.