Вибір туристів: найпопулярніші турецькі готелі

Путівки в найкращі готелі Туреччини з продажів популярні навіть у низький сезон. Гарячі тури в такі готелі — величезна рідкість, адже номери в них бронюють задовго до призначеної дати відпустки. Чому деякі резорти більше за інших користуються попитом серед клієнтів «Турне», розповідаємо далі.

Заслужений «Топ продажів»

У топ готелів Туреччини з продажів на turne.ua входять готелі в різному ціновому сегменті: і туркомплекси «преміум» рівня, і середні «четвірки», і навіть бюджетні резорти 3 . Їх популярність цілком зрозуміла: оптимальне співвідношення «ціна та якість послуг», смачно приготовлена їжа, привітний і кмітливий персонал, який не просто обслуговує постояльців, а й прислухається до побажань гостей. Як результат — задоволені мандрівники залишають позитивні відгуки, рекомендують результат своїм друзям і знайомим, бронюють номер у туркомплексі, що сподобався, знову, не експериментуючи з іншими варіантами.

Як правило, найкращі готелі Туреччини з продажів мають гарне розташування, доглянуту територію, номери з сучасною технікою та зручними меблями, комфортний пляж, відповідають необхідним міжнародним стандартам і відзначені сертифікатом Safe Tourism.

Лідируючі позиції за кількістю бронювань займають готелі Туреччини з безкоштовним Wi-Fi у лобі та громадських місцях, водними гірками біля басейнів, SPA-салонами, продуманою анімацією для дітей та дорослих.

Надаючи позначку «топ продажів», фахівці «Турне» керуються не лише відгуками клієнтів. Практично всі готелі Туреччини, які найкраще продаються, проінспектували наші турагенти. Менеджери компанії особисто вирушають на відпочинок, щоб перевірити умови проживання у готелі. Комплекси, що отримали високу оцінку і від туристів, і від тревел-експертів удостоюються позначки з відповідним написом.

Майте на увазі, що в розпал сезону купити путівки в готелі-бестселери досить складно, тому рекомендуємо скористатися послугою раннього бронювання та замовити турпакет заздалегідь.