Експертна оцінка: особливості рекомендованих готелів

Деякі турецькі готелі мають особливий попит у туристів: в них завжди людно, а номери швидко переходять зі статусу «вільний» до «заброньованого» навіть у період міжсезоння. Чому путівки в готелі Туреччини класу «Стандарт» або «Преміум» з яскравим написом «Рекомендуємо» клієнти Turne.ua бронюють найохочіше? Розповідаємо детальніше.

Чому варто вибрати готель з позначкою «Рекомендуємо»?

Вибираючи запчастини до автомобіля, ви напевно звернетеся за консультацією до майстра. Засоби для догляду за шкірою купуєте за порадою косметолога, якщо хочете надовго зберегти молодість та красу. Так і в туризмі: щоб відпочинок пройшов «на відмінно», варто прислухатися до думки професіоналів та звернути увагу на готелі Туреччини які рекомендують туроператори та туристичні агенції.

Турфірми з багаторічним досвідом і великою базою клієнтів дорожать своїм ім'ям і особисто тестують пропонований продукт. До списку резортів із помаранчевою відміткою потрапляють лише найкращі готелі Туреччини за рекомендаціями експертів «Турне». Ми організовуємо спеціальні поїздки для наших співробітників для ретельної інспекції туристичних комплексів. Проживаючи кілька днів у готелі, тревел-менеджери проводять «ревізію» номерів, харчування, пляжу, SPA-салону, оцінюють відповідність готелю заявленій категорії та рівень сервісу, що надається.

Для перевірки в першу чергу ми вибираємо готелі Туреччини які рекомендують туристи у своїх відгуках. Особливу увагу приділяємо резортам, які отримали підозрілі чи суперечливі коментарі на туристичних форумах. Оскільки бувають випадки навмисної проплаченої атаки на конкурентів чи навпаки, штучного підвищення популярності та рейтингу готелю. З цієї причини ви не знайдете у списку «топів» від «Турне» рекомендовані готелі Туреччини за відгуками туристів, які не перевірені нашими фахівцями особисто. Комплекси з «діамантовою» відміткою — це гарантія вашого комфорту під час відпустки.

Серед проінспектованих нашими співробітниками або партнерами резортів знайдуться як елітні туркомплекси категорії 5 , так і доступніші за ціною, але обов'язково хороші «четвірки». Кожен готель відповідає загальноприйнятим міжнародним стандартам та виправдовує очікування відпочиваючих, незалежно від його цінового сегменту.

Вирушаючи за кордон у рекомендовані готелі Туреччини від туроператора чи туристичної агенції, ви можете бути впевнені, що подорож пройде бездоганно, а сюрпризи на відпочинку будуть лише приємними. Після повернення додому не забудьте залишити відгук на сайті, щоб підтвердити високу оцінку професіоналів особистим досвідом.