Коли країну омивають одразу чотири теплі моря, вона просто не може не приваблювати мандрівників. Узбережжя Туреччини різноманітні — від широких і пологих із дрібним білим піском до вузьких та кам'янистих.

Наприклад, береги вздовж Мармурового та Чорного морів — скелясті, з множинними бухтами, печерами та гротами. За винятком піщаних пляжів на островах Мармара, Тюркелі та Принцевих практично скрізь берег покриває галька. А на берегах Середземного та частково Егейського морів туристів порадує золотистий пісок!

Південно-Західне узбережжя

Від Мармаріса до Чанаккале переважають галькові пляжі, але можна знайти й інші варіанти, де розміщуютьсяготелі Туреччини, все включено з піщаним пляжем.

  • УКушадасіце район Лейдіз-Біч, який відрізняється дрібним піском. На околицях курорту в готельних комплексах біля пляжів Тусан, Куштур та інших люблять з комфортом відпочивати сім'ї з дітьми.
  • Пляж Алтинкум із золотавим піском та безпечним пологим входом у районіДідімавідзначений «Блакитним прапором» та підійде для чудового сімейного відпочинку. Тут можна знайти багато резортів 4-5.
  • У затишних бухтахБодрумузнаходяться популярні пляжі Гюмбет та Бітез. Золотистий пісок, розвинена інфраструктура та самота приваблюють сюди навіть кінозірок.
  • Готелі Туреччини з пологим піщаним пляжемв містіЧешменадають можливість відпочиваючим насолодитися теплим морем і чарівними пейзажами. У розвиненій інфраструктурі курорту особливе місце відведено центрам для водних видів спорту.

Пляжі Середземноморського узбережжя

Курорти Мармаріс і Фетхіє іноді відносять до басейну Егейського моря, але місцеві жителі твердо впевнені, що біля берегів тут плескається Середземне.

  • УМармарисіпляжі гальково-піщані. Тому, якщо ви бажаєте відпочивати саме в даному регіоні на узбережжі з дрібним піском, рекомендуємо відправитися у відпустку в один з готелів в селищі Турунч за кілька кілометрів від міста.
  • УФетхієможна провести час на міському пляжі Каліс. На берегах тут — галька та великий пісок. Must visit в районі курорту — Долина Метеликів та пляж Синя лагуна у селищі Олюденіз. Обидва туристичні споти знаходяться в заповідних зонах і справляють приголомшливий ефект на мандрівників.
  • ВАнталіїнапляжах найчастіше зустрічається галька, а піщані розташовані у двох районах - Лара та Кунду або Нова Лара.У Кунду знаходятьсяготелі Туреччини з великим піщаним пляжем, такі якRoyal Holiday Palace 5, де зупиняються VIP-мандрівники.
  • Піщане узбережжяБелекадавно заслужило найвищу нагороду за чистоту і простяглося майже на 20 км. Якщо ви шукаєте відмінний сервіс і високі стандарти прийому гостей, то варто знати, що саме в Белеку розташованікращі готелі Туреччини з піщаним пляжем, такі як Calista Luxury Resort5.
  • Серед пляжівСідеє два піщані, які мають нагороду «Блакитний прапор». На курорті можна зустріти резорти різного рівня. Наприклад, досвідчені мандрівники із задоволенням їдуть до фешенебельного Barut Hotels Hemera 5, а молодь частіше обираєбюджетні готелі Туреччини з піщаним пляжем, наприклад Larissa Club Beach Side 4.
  • Аланьявважається найкращим дитячим курортом Туреччини. Тут багато сонця та тепле прозоре море. Різні розваги та водний спорт, водні гірки та дельфінарій, квести на піратських прогулянкових яхтах — все це вдосталь представлено саме в Аланії. Можливо, з цих причин готелі Туреччини з аквапаркомлідирують за попитом у цьому регіоні. Також курорт відомий пляжем Клеопатри, який поєднується з ще одним піщаним пляжем - Дамлаташ. Чиста прозора вода та світлий пісок виділяють їх серед безлічі. Міські готелі Аланії, як правило, розташовані через дорогу від узбережжя. Недорогі готелі в Туреччині з гарним піщаним пляжем, такі як Justiniano Club Alanya 4 ★, можна знайти в приміських курортних селищах.