Досить складно повністю відмовитися від соцмереж чи інших звичних можливостей, які надає Мережа. І турецькі готелі, добре розуміючи потреби туристів, пропонують чудовий баланс: сервіс, розваги, море та безкоштовний Wi-Fi. Готелі з безкоштовним інтернетом в Туреччині — не рідкість, а це означає, що на будь-якому курорті можна знайти резорт за своїми запитами.

Найкращі резорти на турецьких курортах

Вибираючи місце, де ви проведете відпустку, важливо розглянути всі деталі — і територію, і номери, і послуги, і, звичайно, наявність безкоштовного Wi-Fi: у номерах, біля басейну, в лоббі, ресторані. Готелі Туреччини з хорошим інтернетом є на всіх курортах — в Анталії та Аланії, Кемері та Сіде:

  • Mirage Park Resort (ex. Majesty Mirage Park Resort) 5★ — готель у Туреччині з безкоштовним інтернетом у Кемері. Пляжний (1 лінія), із системою харчування UAI, зеленими пальмовими гаями, басейнами, відмінними аніматорами. Власна дискотека робить готель привабливим для молоді. Інтернет працює на всій території комплексу.
  • Sultan Of Dreams 5★ — резорт у Сіде. Розташований просто на березі, може похвалитися відмінним сервісом, приємними сюрпризами для постояльців, системою харчування «ультра олл» та інтернетом по всій території. За додаткову плату надається високошвидкісний інтернет для тих, хто і під час відпочинку не хоче змінювати свої звички.
  • Bellis Deluxe Hotel (Iberostar Bellis Hotel) 5★ розташований на курорті Белек. Це резорт із величезною територією, своїм зоопарком, безліччю розваг. Тут знайдуть собі потрібне заняття всі категорії туристів. Завдяки різним корпусам, можна відпочивати в тиші або перебувати в гущі подій. Безкоштовний інтернет в готелях Туреччини в даному резорті представлений по всій території, включаючи номери, ресторани, пляж.
  • Sentido Orka Lotus Beach Hotel 5★ — резорт у Мармарисі. Окрім відмінного вибору номерів та ресторанів (харчування UAI), тут представлений комплекс розваг — спортивних та інших. Wi-Fi доступний по всій території, а також у всіх типах номерів, в основному корпусі та додаткових.
  • Utopia World 5★ — один з найпопулярніших в Туреччині, знаходиться в Аланії. Його виділяє і місце розташування (на вершині гори), і власний амфітеатр, і наявність wellness та SPA-програм. Він підпадає під категорію «готелі Туреччини з безкоштовним Wi-Fi у номері», але крім цього доступ до Всесвітньої мережі є практично на всій території.

Багатий вибір готелів у Туреччині дозволяє підібрати резорт під будь-який запит. Так, готелі Туреччини з дитячим меню та анімацією для малюків чи підлітків — відмінний варіант для сімейного відпочинку. Є також резорти для молоді з дорослою анімацією, дискотекою, активними водними та іншими розвагами. За бажання можна знайти і спокійний готель, що потопає в зелені, більше схожий на ботанічний сад — і майже всюди буде Wi-Fi.

Turne.ua — мережа турагентств, де вам завжди запропонують найкращий варіант відпочинку!