Туреччина — ідеальна країна для відпочинку з дітьми різних вікових груп, від найменших до підлітків. Найчастіше батьків хвилює питання харчування, адже для малюків та й для молодших школярів корисна досить дієтична, але при цьому різноманітна за складом їжа. І, звичайно, смачна і апетитна. Готелі Туреччини з дитячим меню чудовий варіант для всіх сімей з дітьми, які зібралися відпочити біля моря. Розповідаємо, де такі варто шукати.

Курорти для дитячого відпочинку

Традиційно сім'ям з дітьми рекомендують відпочивати в Анталії, Аланії, Кемері, Сіде — там, де пологий вхід у море, а пляжі або піщані, або дрібно-галькові. Також важливо правильно підібрати і час для відпочинку з дітьми, адже у високий сезон (червень-серпень) у цьому регіоні країни дуже спекотно, а ось пізня весна (травень) або «оксамитовий сезон» (вересень-жовтень) — оптимальний час.

Топ-3 готелі з дитячим меню в Кемері

Дитяче меню в готелях Туреччини багате та різноманітне, і це добре видно з відгуків туристів. У Кемері варто звернути увагу на такі готелі:

  1. Alva Donna World Palace 5* — резорт, в якому харчування організоване за системою UAI (ультра все включено 24 години). При цьому крім дитячого меню є ще й дитяча анімація — батьки можуть приділити час собі, поки діти розважаються під наглядом аніматорів. Також серед родзинок — міні-аквапарк для малюків.
  2. Queen's Park Goynuk 5* — величезний готельний комплекс на території 60 га. Тут є і дитяче меню, і морозиво (щодня у певний час), і дієтичне меню для тих, хто стежить за вагою. Корпуси готелю розташовані неподалік від пляжу і басейнів.
  3. Catamaran Resort Hotel 5* — готель у Бельдібі. Крім дитячого меню та можливості в будь-який час підігріти дитяче харчування, тут є дієтичне, безлактозне та безглютенове меню. Сам комплекс сприяє активному та сімейному відпочинку.

Топ-3 готелі з меню для дітей в Аланії

Готелі Туреччини з дитячим меню , розташовані в цьому регіоні, можуть похвалитися зручними пляжами для юних купальщиків. Саме тут найчастіше можна зустріти готелі в Туреччині з піщаним входом у море. Серед найкращих:

  1. Justiniano Club Park Conti 5* — резорт в Окурджаларі. Дитяче харчування тут різноманітне та цікаве, а крім того, в готелі є анімація, водні гірки для найменших. Поїсти можна і між основними прийомами їжі — біля басейну чи у інших місцях.
  2. Concordia Celes Hotel 5* — готель, який завжди радий нагодувати малюків, а разом з цим пропонує дієтичне та вегетаріанське меню, морозиво, свіжі соки.
  3. Utopia World 5* — великий резорт, розташований на горі. Дитяче меню, анімація, різні активності та пляж, відзначений Блакитним прапором — цей готель дуже популярний серед сімей з дітьми та молоді незважаючи на те, що знаходиться на другій лінії.
Готелі з дитячим меню в Туреччині є і в Мармірисі, Сіде, на інших курортах. Дітей тут люблять, їм надають усілякі знаки заохочення, а головним своїм завданням у будь-якому резорті вважають викликати посмішку на обличчях маленьких гостей. Ціна на відпочинок відрізнятиметься в залежності від складу сім'ї, сезону, обраного курорту. Забронювати путівку за вигідною вартістю завжди допоможуть тревел-менеджери «Турне»!